Doručení kurýrem
Rychlý převod, proforma
Obchodní úvěr po 3 objednávkách
Rozměr pásky: šířka 60 mm, délka 300 m
Rozměr jádra: průměr 1 palec, šířka 60 mm
Vnější průměr role: 80 mm
Návit: vnější (OUT)
Materiál: vosk
Barva: černá
Použití: pro termotransferový tisk na papírové etikety
Vlastnosti:
Voskové termotransferové pásky jsou ekonomickým řešením pro tisk na papírové etikety. Poskytují ostrý, kontrastní tisk s minimálním opotřebením tiskové hlavy. Jsou ideální pro logistické, skladové a maloobchodní aplikace. Doporučeno pro krátkodobé etikety, které nejsou vystaveny vlhkosti ani oděru.
Černá termotransferová vosková páska 60 mm × 300 m OUT je určena pro poloprůmyslové a průmyslové tiskárny, které podporují pásky o šířce 60 mm, délce 300 m a vnějším návinu (OUT).
Kompatibilní tiskárny:
Je také dobré vědět, že při větším odběru výrazně klesají jednotkové náklady fólií.
Při dalších objednávkách je možné zvolit odloženou platbu.
| Šířka | 60 mm |
| délka | 300mb |
| navíjení | Vnější návin (OUT) |
| Průměr jádra válce | 1 palec x 60 mm |
| Vnější průměr válce | 80 mm |
| barva | černý |
| Materiál | vosk |
| Typ tiskárny | Termotransferová |
| Čárový kód | 5904555106345 |
| Katalogové číslo | KTW060300OS |
![]()
Webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Podmínky ukládání nebo přístupu k souborům cookie můžete určit ve svém prohlížeči nebo v konfiguraci služby.
Používání souborů cookie
Soubory cookie používáme k zajištění základní funkčnosti webových stránek a ke zlepšení vašeho zážitku. U každé kategorie můžete kdykoli povolit/zakázat jejich používání. Další informace o souborech cookie a dalších citlivých údajích naleznete v úplném znění našich zásad ochrany osobních údajů.
