Doručení kurýrem
Rychlý převod, proforma
Obchodní úvěr po 3 objednávkách
Vosková termotransferová páska 60 mm x 450 m je osvědčené a ekonomické řešení pro každodenní tisk papírových etiket. Ideální pro použití ve skladech, logistice a výrobě, kde je důležitý rychlý, čitelný a opakovatelný tisk.
Vosková TTR páska zajišťuje sytě černý tisk a dobrou kvalitu při nízké teplotě tisku. Díky tomu dochází k menšímu opotřebení tiskové hlavy a delší životnosti tiskárny.
Vosková páska 60x450 OUT je určena pro:
Nejlépe funguje s papírovými etiketami, kde není vyžadována odolnost vůči vlhkosti a oděru.
Šířka: 60 mm
Délka: 450 m
Průměr dutinky: 1 palec
Šířka dutinky: 60 mm
Vnější průměr role: 80 mm
Návin: OUT (vnější)
Materiál: vosk
Barva: černá
Kompatibilní s mnoha průmyslovými a poloprůmyslovými tiskárnami, např.:
Zebra: ZT230, ZT410, ZT420, ZT411, ZT421, 110Xi4, 140Xi4, 170Xi4, Z6M Plus
TSC: TTP-246M Pro, TTP-344M Pro, TTP-2410MT, TTP-2610MT, MX240P, MX640P
Godex: EZ-2250i, EZ-2350i, ZX1200i, ZX1300i, ZX1600i
Honeywell (Intermec): PM42, PM43, PM43c, PX4i, PX6i
Sato: CL4NX, CL6NX
Citizen: CL-S700, CL-S703, CL-S703R
Datamax-O'Neil: I-4212e Mark II, I-4310e Mark II, M-Class Mark II, H-Class
| Šířka | 60 mm |
| délka | 450mb |
| navíjení | Vnější návin (OUT) |
| Průměr jádra válce | 1 palec x 60 mm |
| Vnější průměr válce | 80 mm |
| barva | černý |
| Materiál | vosk |
| Typ tiskárny | Termotransferová |
| Čárový kód | 5904555106352 |
| Katalogové číslo | KTW060450OS |