Doručení kurýrem
Rychlý převod, proforma
Obchodní úvěr po 3 objednávkách
Rozměr pásky: šířka 90mm, délka 74m
Velikost jádra: průměr 1/2 palce, šířka 90mm
Vnější průměr role: 32mm
Návin: vnější (OUT)
Materiál: prémiový vosk
Barva: černá
Použití: pro termotransferový tisk na papírové etikety
Vlastnosti:
Dobře zvolená páska je klíčem k dokonalému termotransferovému tisku etiket. Vosková páska je nejjednodušším řešením určeným pro použití s papírovými etiketami. Vyžaduje nejmenší zahřívání tiskové hlavy, což má pozitivní vliv na životnost tiskárny. Zaručuje přitom hlubokou čerň a uspokojivou odolnost tisku.
Kompatibilní tiskárny pro voskovou pásku Premium 90mm x 74m 1/2 palce OUT:
Stojí za to si uvědomit, že nákup většího množství výrazně snižuje jednotkové náklady na pásky.
Při dalších objednávkách je možné zvolit odloženou platbu.
| Šířka | 90 mm |
| délka | 74mb |
| navíjení | Vnější návin (OUT) |
| Průměr jádra válce | 1/2 palce x 110 mm |
| Vnější průměr válce | 32 mm |
| barva | černý |
| Materiál | prémiový vosk |
| Typ tiskárny | Termotransferová |
| Čárový kód | 5904555105843 |
| Katalogové číslo | KTB090074OS |
![]()
Webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Podmínky ukládání nebo přístupu k souborům cookie můžete určit ve svém prohlížeči nebo v konfiguraci služby.
Používání souborů cookie
Soubory cookie používáme k zajištění základní funkčnosti webových stránek a ke zlepšení vašeho zážitku. U každé kategorie můžete kdykoli povolit/zakázat jejich používání. Další informace o souborech cookie a dalších citlivých údajích naleznete v úplném znění našich zásad ochrany osobních údajů.
