Doručení kurýrem
Rychlý převod, proforma
Obchodní úvěr po 3 objednávkách
Rozměr fólie: Šířka 110 mm, délka 300 m
Velikost jádra: Průměr 1 palec, šířka 110 mm
Vnější průměr role: 80 mm
Navinutí: Vnější (OUT)
Materiál: Pryskyřice
Barva: Černá
Použití: Pro termotransferový tisk na papírové etikety
Vlastnosti:
Správně zvolená termotransferová fólie je klíčem k dokonalému tisku etiket. Pryskyřicová fólie je nejjednodušším řešením určeným pro použití s papírovými etiketami. Vyžaduje nejmenší zahřívání tiskové hlavy, což pozitivně ovlivňuje životnost tiskárny. Zajišťuje přitom sytě černý tisk a uspokojivou odolnost.
Nákup většího množství výrazně snižuje jednotkové náklady na fólie. U dalších objednávek je možné sjednat odloženou platbu.
| Šířka | 110 mm |
| délka | 300mb |
| navíjení | Vnější návin (OUT) |
| Průměr jádra válce | 1 palec x 110 mm |
| Vnější průměr válce | 70 mm |
| barva | černý |
| Materiál | pryskyřice |
| Typ tiskárny | Termotransferová |
| Čárový kód | 5904555106741 |
| Katalogové číslo | KTZ110300OS |
![]()
Webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Podmínky ukládání nebo přístupu k souborům cookie můžete určit ve svém prohlížeči nebo v konfiguraci služby.
Používání souborů cookie
Soubory cookie používáme k zajištění základní funkčnosti webových stránek a ke zlepšení vašeho zážitku. U každé kategorie můžete kdykoli povolit/zakázat jejich používání. Další informace o souborech cookie a dalších citlivých údajích naleznete v úplném znění našich zásad ochrany osobních údajů.
