Doručení kurýrem
Rychlý převod, proforma
Obchodní úvěr po 3 objednávkách
Rozměry: šířka 240 mm, délka 370 mm, výška 120 mm
Konstrukce: FEFCO 201, vlna C
Gramáž: 382 g/m²
Barva: hnědá
Balení: 10 kusů v sadě
Vlastnosti:
• Jednoduché a rychlé skládání
• Prodáváno v balení po 10 kusech, snadné skladování
• Plně recyklovatelné
• Silná lepenka zajišťuje bezpečnost zásilky
Klapková krabice v jednom z nejoblíbenějších rozměrů – univerzální řešení pro každý e-shop. Pevná třívrstvá lepenka s vlnou typu C účinně chrání obsah během přepravy. Krabice se složí během několika vteřin a k jejímu zalepení postačí akrylová lepicí páska. Klopová krabice je 100% recyklovatelná, a proto je šetrná k životnímu prostředí. Ve spojení s papírovou nebo biologicky rozložitelnou výplní představuje ekologickou alternativu k plastovým obalům. Výhodou těchto krabic jsou také jejich rozměry, které umožňují zasílání zásilek do schránky B v Z-Boxech nebo InPost boxech.
Při nákupu většího množství výrazně klesá jednotková cena.
Při dalších objednávkách je možné využít odloženou platbu.
| Výška | 120 mm |
| Šířka | 240 mm |
| délka | 370mm |
| Množství | 10 ks |
| barva | hnědá |
| stavba | FEFCO 201 |
| Materiál | lepenka 382 g/m², vlna C |
| Čárový kód | 5904555107786 |
| Katalogové číslo | OKK37241201 |
5 klíčových tipů: Jaké etikety zvolit pro tiskárny Zebra, Dymo a Brother?
![]()
Webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Podmínky ukládání nebo přístupu k souborům cookie můžete určit ve svém prohlížeči nebo v konfiguraci služby.
Používání souborů cookie
Soubory cookie používáme k zajištění základní funkčnosti webových stránek a ke zlepšení vašeho zážitku. U každé kategorie můžete kdykoli povolit/zakázat jejich používání. Další informace o souborech cookie a dalších citlivých údajích naleznete v úplném znění našich zásad ochrany osobních údajů.
