Doručení kurýrem
Rychlý převod, proforma
Obchodní úvěr po 3 objednávkách
Rozměry pásky: Šířka: 50mm, Délka: 300m
Rozměr dutinky: Průměr: 1 palec, Šířka: 50mm
Vnější průměr role: 70mm
Návin: Vnější (OUT)
Materiál: Prémiový vosk
Barva: Černá
Použití: Pro termotransferový tisk papírových etiket
Vlastnosti:
Dobře zvolená páska je klíčem k dokonalému tisku termotransferových etiket. Vosková páska je nejjednodušším řešením pro tisk na papírové etikety. Vyžaduje nejnižší zahřátí tiskové hlavy, což má vliv na životnost tiskárny. Zároveň zaručuje sytě černý tisk a uspokojivou trvanlivost potisku.
Kompatibilní tiskárny pro prémiovou voskovou pásku 50mm x 300m 1 palec OUT:
Vyplatí se také pamatovat, že nákup většího množství výrazně snižuje jednotkové náklady na pásky.
Při dalších objednávkách je možné zvolit odloženou platbu.
| Šířka | 50 mm |
| délka | 300mb |
| navíjení | Vnější návin (OUT) |
| Průměr jádra válce | 1 palec x 50 mm |
| Vnější průměr válce | 70 mm |
| barva | černý |
| Materiál | prémiový vosk |
| Typ tiskárny | Termotransferová |
| Čárový kód | 5904555105652 |
| Katalogové číslo | KTB050300OS |
![]()
Webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Podmínky ukládání nebo přístupu k souborům cookie můžete určit ve svém prohlížeči nebo v konfiguraci služby.
Používání souborů cookie
Soubory cookie používáme k zajištění základní funkčnosti webových stránek a ke zlepšení vašeho zážitku. U každé kategorie můžete kdykoli povolit/zakázat jejich používání. Další informace o souborech cookie a dalších citlivých údajích naleznete v úplném znění našich zásad ochrany osobních údajů.
