Doručení kurýrem
Rychlý převod, proforma
Obchodní úvěr po 3 objednávkách
Rozměry pásky: Šířka 60mm, délka 300m
Velikost dutinky: Průměr 1 palec, šířka 60mm
Vnější průměr role: 70mm
Návin: Vnější (OUT)
Materiál: Vosková Premium
Barva: Černá
Použití: Pro termotransferový tisk na papírové etikety
Vlastnosti:
Správně zvolená páska je klíčem k dokonalému tisku termotransferových etiket. Vosková páska je nejjednodušším řešením pro papírové etikety. Vyžaduje nejnižší zahřívání tiskové hlavy, což pozitivně ovlivňuje životnost tiskárny. Zároveň zajišťuje hlubokou černou barvu a uspokojivou odolnost tisku.
Kompatibilní tiskárny pro voskovou pásku Premium 60mm x 300m 1 palec OUT:
e také důležité mít na paměti, že nákup většího množství výrazně snižuje jednotkové náklady na pásky.
Při dalších objednávkách je možnost odložené platby.
| Šířka | 60 mm |
| délka | 300mb |
| navíjení | Vnější návin (OUT) |
| Průměr jádra válce | 1 palec x 60 mm |
| Vnější průměr válce | 70 mm |
| barva | černý |
| Materiál | prémiový vosk |
| Typ tiskárny | Termotransferová |
| Čárový kód | 5904555105706 |
| Katalogové číslo | KTB060300OS |
![]()
Webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Podmínky ukládání nebo přístupu k souborům cookie můžete určit ve svém prohlížeči nebo v konfiguraci služby.
Používání souborů cookie
Soubory cookie používáme k zajištění základní funkčnosti webových stránek a ke zlepšení vašeho zážitku. U každé kategorie můžete kdykoli povolit/zakázat jejich používání. Další informace o souborech cookie a dalších citlivých údajích naleznete v úplném znění našich zásad ochrany osobních údajů.
