Doručení kurýrem
Rychlý převod, proforma
Obchodní úvěr po 3 objednávkách
Rozměry: délka 265 mm, šířka 135 mm, výška 115 mm
Konstrukce: Fefco 201, vlna C
Hmotnost: 390 g/m²
Barva: hnědá
Balení: 10 kusů v sadě
Vlastnosti:
Klopový karton v jedné z nejoblíbenějších velikostí pro všestranné použití v každém internetovém obchodě. Silný C-vlnitý karton účinně ochrání vaši zásilku před poškozením při přepravě. Klopový karton se složí během několika sekund a k jeho uzavření stačí akrylová lepicí páska. Klopový karton je 100% recyklovatelný, takže je ekologicky neutrální. V kombinaci s papírem nebo biologicky rozložitelnou výplní poskytne ekologickou alternativu k plastovým přepravním obalům.
Je také třeba mít na paměti, že nákup většího množství výrazně snižuje jednotkové náklady na etikety.
Pro další objednávky je k dispozici možnost odložené platby.
| Výška | 115 mm |
| Šířka | 135 mm |
| délka | 265mm |
| Množství | 10 ks |
| barva | hnědá |
| stavba | FEFCO 201 |
| Materiál | lepenka 382 g/m², vlna C |
| Čárový kód | 5904555104365 |
| Katalogové číslo | OKK26131101 |
![]()
Webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Podmínky ukládání nebo přístupu k souborům cookie můžete určit ve svém prohlížeči nebo v konfiguraci služby.
Používání souborů cookie
Soubory cookie používáme k zajištění základní funkčnosti webových stránek a ke zlepšení vašeho zážitku. U každé kategorie můžete kdykoli povolit/zakázat jejich používání. Další informace o souborech cookie a dalších citlivých údajích naleznete v úplném znění našich zásad ochrany osobních údajů.
